Українська велокоманда виграла змагання з маунтенбайку

Сергей Шемшученко — 16 березня 2009, 14:46

На серії велогонок з маунтенбайку, які проходили на Кіпрі у межах змагання Cyprus Sunshine Cup-2009, які завершилися вчора, представники української професійної команди по маунтенбайку ISD CYCLING TEAM були поза конкуренцією і посіли всі сходинки п'єдесталу пошани у загальній класифікації.

Переможцем "сонячної" серії став грецький легіонер нашої команди Перікліс Іліас. Завдяки перемозі на завершальній гонці другим у загальному заліку став українець Сергій Рисенко. На третьому місці фінішував швейцарець Крістоф Бішоф, який також захищає кольори команди ISD CYCLING TEAM.

Для української професійної команди це найбільш гучний успіх з моменту її створення.

Окрім призерів в загальній класифікації представники ISD CYCLING TEAM зайняли наступні місця: Мірко Піраццолі (Італія) - 8, Олександр Геращенко (Україна) - 20, Дмитро Титаренко (Україна) - 21.