Українка здобула бронзу на юніорському чемпіонаті Європи

Сергей Шемшученко — 4 листопада 2008, 15:46

Вчора в Амстердамі стартував Чемпіонат Європи з фехтування серед юніорів, повідомляє Національна федерація фехтування України.

У перший день розігрувалися два комплекти нагород: у жіночій рапірі та чоловічій шпазі. Найвищий результат серед українок у жіночій рапірі показала представниця міста Миколаїв Анастасія Московська, яка завоювала бронзову медаль. У чвертьфінальному бою Анастасія перемогла свою співвітчизницю Катерину Ченцову 15:14, а у півфіналі поступилася полячці Марті Люсбінскій 8:15.

Претендувала на медаль на цьому турнірі й Катерина Деордієва, проте в 1/4 фіналу її вибила з боротьби майбутня володарка срібла Марта Люсбінська 7:15.

Четверта українська спортсменка Олександра Сенюта поступилася Катерині Ченцовій в 1/32 фіналу 9:15.

Одного уколу для проходу до півфіналу не вистачило шпажисту Денису Борейку: з рахунком 14:15 Денис поступився Даніелю Будаі з Угорщини. Ярослав Пономаренко, Анатолій Герей і Євген Макієнко, які також захищали честь України на цій першості Європи, зайняли відповідно 18, 52 і 58 місця.