У Кубку України перемогли харків'янки

Сергей Шемшученко — 15 грудня 2008, 15:43

У загальному заліку Кубку України з синхронного плавання, який завершився у Дніпродзержинську, перемогла збірна команда Харківської області-1, друге місце посіли донеччани, а третіми стала команда Києва-1.

В індивідуальному заліку перемогу одержала Ольга Кондрашева (Харківська обл.-1), на другу сходинку п'єдесталу піднялася киянка Ольга Шевчук, а третьою стала Лоліта Ананасова (Харківська обл.-1).

В категорії дуети спортсменки розташувалися так: 1 місце - Юлія Мар'яненко і Ксенія Сидоренко (Харківська обл.-1), 2 місце - Лоліта Ананасова і Анна Волошина (Харківська обл.-1), 3 місце - Інга Гіллер і Анна Клименко (Донецька обл.-1).

В категорії групи і комбіновані групи першими стали харків'янки, другими - донеччанки, третіми - киянки.

Результати Кубку будуть враховані при відборі до національної команди для участі в чемпіонаті Європи серед молоді у квітні 2009 року і у Чемпіонаті світу з водних видів спорту, що в липні наступного року проходитиме в Римі, повідомляє НОК.