У Києві відбувся чемпіонат з лову риби

Сергей Шемшученко — 6 квітня 2009, 16:05

У Києві на Русанівському каналі 4-5 квітня відбувся чемпіонат з лову риби.

Як розповів один з організаторів чемпіонату головний редактор журналу "Світ рибалки" Віктор Цетковський, у змаганнях взяли участь 22 команди (по 2 спортсмена) і 43 любителя з усіх регіонів України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Ловля риби здійснювалася на донні снасті. У спортсменів було 2 етапи по 6 годин лову кожного дня. У любителів тільки один етап - у другий день.

За результатами змагань спортсменами було зловлено майже 94 кг риби, а аматорами - 15 кг.

Серед спортсменів переможцями стала команда з Івано-Франківська (зловили 9,7 кг), друге і третє місця посіли кияни (7 кг і 6,2 кг відповідно).

Чемпіоном серед любителів став киянин, який зловив 1,3 кг риби та ляща на 600 гр.

В особистому заліку перше місце посів мешканець Івано-Франківська, який наловив 6,7 кг, друге місце - киянин (3,5 кг), а третє - мешканець Київської області (3,4 кг).

Вся риба, яка була зловлена, живою трималася до зважування, після чого її зважували відпускали.