Ще одна титулована українська борчиня стала азербайджанкою

Сергей Шемшученко — 20 квітня 2010, 14:41

Титулована українська борчиня Катерина Домбровська змінила громадянство.

На чемпіонаті Європи з вільної боротьби у Баку вона виступала за збірну Азербайджану у ваговій категорії до 55 кг, повідомляє ufk.lviv.ua .

На турнірі Катерина провела 2 поєдинки, один з яких виграла і в підсумковій таблиці посіла 7 місце. Це краще, ніж у представниці України Наталії Синишин, у якої 10 позиція.

Ще одна перебіжчиця з України донеччанка Надія Семенцова взагалі принесла Азербайджану золоту медаль у ваговій категорії до 67 кг (тут українка Катерина Бурмістрова друга).

Нагадаємо, що за Азербайджан сьогодні виступає і талановита Марія Стаднік, бронзовий призер Олімпійських ігор у Пекіні (яка взяла перерву у спортивній кар'єрі у зв'язку з вагітністю). А Яна Стаднік, сестра її чоловіка Андрія Стадніка, виборола срібну медаль для збірної Великобританії.

Отож треба визнати, що Україна таки багата на спортивні таланти - сама друга, ще й дружнім країнам "допомагає".

Катерина Домбровська народилася у 1990 році, майстер спорту, до 2010 р. член національної збірної команди України.

Її найкращі досягнення - бронзові нагороди на чемпіонаті світу серед юніорок 2007 та юніорській першості Європи.

До слова, очолює жіночу збірну Азербайджану не хто-небуть, а заслужений тренер України, львів'янин Орест Скобельський.