Російського картингіста дискваліфікували за нацистське вітання
13 травня 2022, 20:15
![Російського картингіста дискваліфікували за нацистське вітання](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/7/9/53888/79cac98c7d6893599c003940b01c6e52.png?w=760&q=90)
ФІА винесла рішення у справі російського картингіста Артема Северюхіна.
Про це повідомляє Racefans.net.
Російський гонщик виступав під італійським прапором на чемпіонаті Європи з картингу. Після перемоги у Портімані росіянин показав нацистський жест під час церемонії нагородження.
У ФІА зробили висновок, що Северюхін своїми діями порушив відразу п'ять пунктів спортивного регламенту - і в тому числі завдав моральну шкоду Федерації.
За рішенням ФІА Северюхін був дискваліфікований з португальського етапу - що технічно не має для гонщика жодного значення, оскільки після інциденту Северюхін більше не брав участі в етапах чемпіонату.