Повх і Плотіцина виграли міжнародні змагання у польському Лодзі

Сергей Шемшученко — 18 лютого 2015, 12:16

Семеро українців у польському місті Лодзь взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях Pedro’s Cup.

Трьом з них вдалося увійти у своїх видах до трійки найкращих, а Анна Плотіцина ще й показала третій результат сезону у Європі.

Про це йдеться у прес-релізі Федерації легкої атлетики України, який отримав Чемпіон.

У бігу на 60 метрів з бар’єрами у жінок у фіналі змагалися дві українки. Вінничанка Олена Яновська стала четвертою, встановивши свій особистий рекорд - 8.16.

А перемогу впевнено святкувала харків’янка Анна Плотіцина, з часом 8.01 на дев’ять сотих випередивши найближчу переслідувачку. Проте ще швидше Анна пробігла у кваліфікації, яку виграла з третім результатом сезону у Європі та п’ятим у світі - 7.99.

Не менш вдало виступили українки на простій 60-метрівці. Трійка призерок у фіналі показала однаковий час - 7.22. Фотофініш поставив Олесю Повх з Дніпропетровська на перше місце, а харків’янку Наталію Погребняк - на третє.

Також у Лодзі Олександр Корчмід у стрибках з жердиною став п’ятим (5.55), а Оксана Окунєва у стрибках у висоту посіла четверте місце (1.90).