Олексій Тишко став володарем Кубку Барбакани

Сергей Шемшученко — 2 червня 2010, 15:27

Олексій Тишко завоював золото, а Дмитро Кириленко став бронзовим призером у чоловічій шпазі на ХХХ Міжнародному турнірі "Barbakanu Cup", що 22-23 травня відбувся в польському місті Краків.

Про це повідомляє прес-служба НФФУ.

У чвертьфіналі Дмитро Кириленко вибив з боротьби свого ще одного українця Сергія Руденка, а в півфіналі доля зіштовхнула Дмитра з Олексієм Тишком. Сильніше у двобої виявився Тишко - 15:9.

У фіналі Олексій здобув перемогу над хазяїном турніру краків'янином Радославом Завротняком 15:12.

Призовий фонд турніру становив €3000. Таким чином Олексій, як чемпіон привіз на батьківщину €1500, Дмитро за бронзу одержав €300, а за шосте місце Руденку дісталося €100.

Усього поборотися за грошову винагороду в Краків приїхав 91 спортсмен з 7 країн.