Новий чемпіон Росії - московське "Динамо". Долю "золота" визначено у серії післяматчевих булітів

Сергей Шемшученко — 9 квітня 2005, 17:31

Новим чемпіоном російської хокейної Суперліги стало московське “Динамо”. Його фінальне серія проти тольятинської “Лади” закінчилася вже після трьох поєдинків.

Вигравши двічі поспіль на своєму майданчику, “динамівці” перевершили суперника і на його льодовому майданчику. Третя перемога московського клубу була чи не найважча: хоча Чупін вивів гостей вперед вже на 6-й хвилині матчу, але на 18-й господарі досягли “рівності” – 1:1. Відзначився Воробьйов. У наступних двох періодах жодному з опонентів не вдалося закинути жодної шайби. Не сталося цього і в овертаймі, тому все вирішувала серія післяматчевих булітів.

Справжнім героєм у цей момент був воротар “Динамо” Віталій Єремеєв, який відбив три буліти. Тож 3:1 по булітах, 2:1 у матчі, і 3:0 у фінальній серії – такий результат московської команди.