НХЛ. Понікаровський відсвяткував повернення шайбою

Сергей Шемшученко — 17 січня 2007, 09:02

У середу вранці українець Олексій Понікаровський повернувся в гру після тритижневого лікування травми. Припало це повернення на "українське дербі" в НХЛ, в якому зустрічалися "Торонто" Понікаровського та "Тампа Бей" Руслана Федотенка.

Перемогу в цьому протистоянні отримало "Торонто" Понікаровського, яке виграло з рахунком 4:2. Причому, одну із шайб на свій рахунок записав саме Олексій, яка для його стала 12 в сезоні. У матчі з "Тампою" Понікаровський провів на майданчику 12 хвилині. Забивав українець на останній хвилині матчу вже в пусті ворота гостей, які випустили на майданчик шостого польового гравця.

До того ж на рахунку Понікаровського результативна передача, після якої росіянин Микола Антропов зробив рахунок 1:1.

Інший український легіонер в НХЛ - форвард "Тампи" Руслан Федотенко провів на майданчику 20 хвилин, зробив результативну передачу та шість кидків у ворота суперника.