НХЛ. Федотенко забиває, "Тампа" виходить до чвертьфіналу

Сергей Шемшученко — 17 квітня 2004, 12:09

Вже на 100% можна сказати, що не приїде до збірної України на першість світу в Чехії форвард Руслан Федтенко, клуб якого "Тампа-Бей" вийшов до чвертьфіналу розіграшу Кубк Стенлі. Примітно, що у вирішальній грі проти "Айлендерс" українець відзначився забитою шайбою, яка стала другою для Федотенка у розіграші плей-офф. Окрім цього Руслан провів на майданчику 16-ть хвилин і зробив 5-ть кидків по воротах суперника.

Близький до виходу в чвертьфінал й "Торонто", за який виступає українець Олексій Понікаровський. У суботу "кленові листки" з рахунком 2:0 здолали "Оттаву" й повели у серії 3:2. Понікаровській у цій зустрічі записав на свій рахунок результативну передачу. На майданчику українець відіграв 16-ть хвилин і зробив два кидка по воротах суперника.

"Торонто" – "Оттава" - 2:0
Шайби: Домі, Ньюіндайк
Рахунок в серії: 3:2

"Тампа-Бей" – "Айлендерс" - 3:2 ОТ
Шайби: Федотенко, Тейлор, Сан-Луі – Кваша, Перріш
Рахунок в серії: 4:1.