Національна збірна України товариський "вояж" до Білорусі розпочала з перемоги - 5:3!

Сергей Шемшученко — 25 квітня 2006, 15:33

Збірна України з хокею успішно закінчила перший товариський матч проти білорусів. На льодовому майданчику у Могилеві "синьо-жовті" переграли місцевих улюбленців з рахунком - 5:3.

Слід відзначити, що після першої двадцятихвилинки команда Олександра Сеуканда програвала - 0:1, однак вже у наступному періоді закинула дві шайби у відповідь.

У заключному періоді поєдинку міні - дуель знову ж таки завершилася на користь українців - 3:2, а відтак фінальна сирена зафіксувала "контрольний" тріумф гостей - 5:3.

У складі нашої команди по одній шайбі закинули Андрій Міхнов, Олег Шафаренко, Борис Проценко, Роман Сальников та Віталій Семенченко.

Другий матч між цими збірними відбудеться завтра у Гомелі.