Лев: Турки довели, що на останніх хвилинах можливо буквально усе

Сергей Шемшученко — 26 червня 2008, 00:48

Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Лев прокоментував перемогу своєї команди в півфінальному матчі Євро-2008 зі збірної Туреччини (3:2).

"Я надзвичайно задоволений, що команда не розклеїлася, коли турки забили другий м'яч, і рахунок зрівнявся - 2:2. Перемога була досягнута за рахунок нескінченної віри в себе, віри до останніх хвилин.

Головне було використовувати можливість, що у підсумку надалася і була майстерно реалізована. Так, у деяких ігрових відрізках ми виглядали непереконливо і грали не так, як личить збірній Німеччини. Турки довели, що на останніх хвилинах можливо буквально усе. Але я радий, що моя команда показала те, що від неї всі так чекали. У будь-якому випадку, тепер у нас одна мета - перемогти у фіналі", - приводить Kicker слова Лева.