"Кубок Галичини" цього року виграв "Ураган"

Сергей Шемшученко — 13 жовтня 2008, 16:29

Учора, 12 жовтня, у Івано-Франківську закінчився восьмий традиційний турнір із футзалу "Кубок Галичини". Перемогу на турнірі здобула команда-господар івано-франківський "Ураган".

Всі попередні розіграші "Кубка Галичини" відбувались на заміській базі львівського "ТВД" у Малечковичах, що біля Львова.

У фіналі цьогорічного турніру зустрілись львівський "ТВД" і івано-франківський "Ураган". Франківці відразу захопили ініціативу і ще до перерви забили два сухих м'ячі, на що львів'яни відповіли одним влучним ударом у другому таймі.

Третє місце посіла львівська "Енергія", яка у "бронзовому" матчі перемогла ще один львівський клуб "Тайм" - 3:1. У матчі за п'яте місце дніпропетровський "Будівел" лише у серії післяматчевих пенальті переміг МФК "Рівне". Основний час поєдинку завершився у нічию 4:4, а за шестиметровими ударами перемогу святкували дніпропетровці 4:2.