Команда Харківської області перемогла на чемпіонаті України серед юнаків

Сергей Шемшученко — 4 грудня 2015, 17:43

За результатами командних змагань плавці з Харківської області перемогли на чемпіонаті України з плавання серед юнаків.

Змагання проходили у Харкові з 29 листопада по 1 грудня, інформує сайт Федерації плавання України.

Харків`яни набрали 2731 бал. Друге місце у командному рейтингу посіла команда міста Києва (2720 очок), трєтє - команда
Київської області (2479).

Загалом участь у змаганнях взяли близько 600 плавців та 29 команд.

Найбільше золотих медалей на змаганнях для команди Харківської області завоював 14-річний харків`янин Валентин Нестеркін. У нього пять нагород:

3 золотих медалі на дистанціях 100 м вільним стилем (53:43), 200 м вільним стилем (1:58.91) та у складі естафети 4х100 м вільним стилем (3:39.17), срібна нагорода на дистанції 50 м вільним стилем (24:50) та бронзова медаль в естафеті 4х100 м комплексним плаванням (4:09.01).