Українська правда

Екстраліга та АМФУ наразі не домовились

Сергей Шемшученко — 1 серпня 2011, 22:30

1 серпня у Києві представники восьми футзальних команд України провели чергову нараду стосовно діяльності новоствореної Екстраліги.

Про це повідомив президент "Енергії" Олександр Стефанків, пише сайт клубу.

"Договір про передачу прав на проведення чемпіонату України з футзалу серед команд елітного дивізіону між АМФУ та Екстралігою, на жаль, не підписано. Для цього потрібно залагодити деякі юридичні деталі. Але, схоже, нічого не завадить сторонам завершити раніше розпочату справу. Принаймні, суттєвих заперечень в Асоціації не має", - сказав він.

"20 серпня відбудеться Рада АМФУ, на якій чиновники приймуть Екстралігу у колективні члени. Без цього кроку підписання договору про передачу прав на проведення чемпіонату не можливе. Швидше зібратися членам Ради не вдається. Сам договір буде підписано 22 серпня", - зазначив Стефанків.

Президент зазначив, що  сезон розпочнеться матчем в Івано-Франківську між "Ураганом" та "Енергією" за Суперкубок України.

"Чемпіонат, як і очікувалося, стартуватиме 3 вересня. А почнеться сезон матчем в Івано-Франківську між "Ураганом" та "Енергією" за Суперкубок України. Це протистояння відбудеться 28 чи 30 серпня. Тривають переговори про телетрансляцію цієї гри", - підсумував Олександр Стефанків.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік