Чемпіонат Європи. Українські шпажистки поступилися італійкам

Сергей Шемшученко — 10 липня 2008, 14:43

Вчора, 9 липня, на Чемпіонаті Європи з фехтування, який відбувається у Києві, українська жіноча команда зі шпаги поступилася італійкам 42:45 та вибула зі змагань у чвертьфіналі.

У складі української команди виступили Олена Коритцева, Анфіса Почкалова, Яна Шемякіна та Єва Виборнова. У підсумковій класифікації українки стали восьмими.

Золоті медалі виборола збірна Румунії, яка у фіналі здолала команду Німеччини 45:34.

У командних змаганнях з чоловічої рапіри українці у стартовому поєдинку 1/8 фіналу поступилися угорським спортсменам 41:45 та посіли 11 підсумкову сходинку. В українській команді виступали Богдан Гуріненко, Георгій Лопатенко, Максим Петров та Андрій Погребняк. Фінал чоловічої командної рапіри виграли італійці, котрі перемогли поляків 45:30.