Чемпіонат Європи (U-18). Україна обіграла Сербію та вийшла у півфінал

Сергей Шемшученко — 25 березня 2013, 15:11

З перемоги стартувала збірна України з регбі на юніорському чемпіонаті Європи серед гравців не старше 18-річного віку.

У чвертьфіналі "жовто-синім" протистояла команда Сербії, йдеться у прес-релізі ФРУ, який отримав "Чемпіон".

Балканці відкрили рахунок на 12-й хвилині. На це українці відповіли спробою Михайла Тарасенка (5:3), а реалізація Дмитра Бордовського довела рахунок до 7:3.

Друга спроба на рахунку Геннадія Крейдуна (12:3), і знову реалізація Бордовського (14:3). Втім, суперникам вдалося скоротити відрив - на перерву команди пішли за рахунку 14:10 на користь України.

Другий тайм цілком і повністю пройшов під диктовку "жовто-синіх". Андрій Шакура (спроба), Михайло Тарасенко (спроба), Дмитро Бордовський (штрафний), Павло Пастух (спроба) та Бордовський (реалізація) принесли Україні підсумкову перемогу 34:10.

У півфіналі збірна України зіграє з командою Нідерландів. "Помаранчеві" у чвертьфіналі розгромили Латвію - 77:3.

Додамо, що рік тому саме команді Нідерландів програли українці у півфіналі чемпіонату Європи.