Чемпіонат України. Відбулися перші матчі плей-офф 1/2 фіналу

Сергей Шемшученко — 12 березня 2003, 14:54

У понеділок відбулись матчі плей-офф півфінального раунду чемпіонату України серед команд вищої ліги.

У першому поєдинку, який відбувся вдень у ЛДС "Авангард" команда ХК "Київ" переграла харківський СДЮШОР-"Барвінок" - 9:4.

Набагато цікавіше виглядала друга гра, який розпочалася о 22:00 (!!!) на ковзанці АТЕК. Зустрічалися київський АТЕК та ще одна харківська команда - "Дружба-78". Киянин перемогли лише в овертаймі – 4:3. Цікаво, що у ході зустрічі представники Харкова вигравала - 2:0, але не зуміли втримати перевагу і наприкінці третього періоду рахунок вже був – 3:2, на користь киян. Лише за десять секунд до завершення зустрічі харків’яни закинули шайбу, перевівши гру до овертайму. Але на початку додаткової п’ятихвилинки АТЕК закинув переможну шайбу.

Повторні матчі відбудуться у Харкові 13-го січня. Переможці півфіналів, за Регламентом, визначаться в серії до двох перемог.