Чемпіонат світу (юніори). Почкалова взяла бронзу у шпазі

Сергей Шемшученко — 14 квітня 2009, 11:07

Останній день особистих змагань першості світу з фехтування серед юніорів у ірландському Белфасті закінчився для України бронзовою нагородою шпажистки Анфіси Почкалової, яка у півфінальному двобої поступилася майбутній чемпіонці китаянці Сунь Юйцзе 11:15.

По дорозі до нагороди Анфісі довелося неабияк потрудитися. Так в 1/32 фіналу з рахунком 15:13 Анфіса перемогла суперницю з Гонконгу Чеунг Сік Луї, в 1/16 виграла у фінки Катарини Ког 15:11, у напруженому бою за вісімку з перевагою в один укол перемогла італійку Росселлу Фіамінго 15:14 й у чвертьфіналі виграла в кореянки Чоі Ін Жонг 15:10.

Боролися за нагороди Белфаста ще 2 українки - Тетяна Винярська й Ксенія Пантелєєва. Таня закінчила свій виступ в 1/32 фіналу поступившись корейській спортсменці Лі Соон Хва 10:15, а Ксенія дійшовши до 1/8 фіналу поступилася польці Домінікі Мослер 7:15, повідомляє прес-служба НФФУ.

Без медалей у цей день залишилися українські рапіристи. Першим з боротьби вибув Ростислав Герцик, що в 1/32 фіналу поступився японцеві Міаке Руо 9:15. Щаблем пізніше завершив свій виступ Клод Юнес, програвши китайському спортсменові Ши Джіалуо 10:15. Усього одного уколу не вистачило Володимиру Колтиго для проходження у чвертьфінал - 14:15 такий підсумок його двобою із французом Паулем Фауссером.