Чемпіонат світу. Українська "молодіжка" розпочала з перемоги

Сергей Шемшученко — 27 грудня 2002, 17:13

Молодіжна збірна України з хокею вдало провела стартовий матч на чемпіонаті світу серед команд першого дивізіону, який проходить у Казахстані. У стартовому матчі підопічні Сергія Лубніна перемогли збірну Японії - 3:1. Про це Інтернет-проекту "Українська хокейна агенція" повідомив воротар молодіжної збірної України Микола Ворошнов.

За його словами, гра була досить цікавою. Перший гол українці закинули у другому періоді, коли вдало розіграли більшість. Після кидка Олексія Луніна, Сергій Черненко підставив ключку. Другу шайбу закинув Артем Бондарєв, після передачі Дениса Рябцева.

На початку третього періоду японці граючи у більшості скоротили рахунок у поєдинку - 1:2. Але крапку у матчі поставив Віталій Гаврилюк.

Також за словами Миколи Ворошнова, збірна Японії залишила досить непогані враження: "Мобільна команда, яка грає весь матч на одному диханні. Вважаю, що вони можуть переграти кого завгодно".