Чемпіонат світу (U20). Українці програли втретє

Сергей Шемшученко — 19 грудня 2008, 17:46

Чемпіонат світу (U20)

Данія - Україна 2:0 (0:0; 1:0; 1:0)

Україна: Балабан. Петрухно - Шарапов, Попов - Вишневський, Хонін - Мацас, Маліченко. Слюсар - Буценко - Квітченко, Сірий - Мельников - Кривонос, Дзюбенко - Кіча - Задоєнко, Алексюк - Симонов - Ханін, Долинін

Голи: 1:0. А. Йенсен (Еллер, Ларсен, 24:19), 2:0. Хольгаард (Юрс, Хенріксен, 56:00)
Штраф: 18 - 22
Кидки: 37 - 17

Молодіжна збірна команда України була дуже близько від першого набраного очка на чемпіонаті світу у Ольборзі. Неперевершена гра Михайла Балабана у рамці воріт української збірної ледь не стала запорукою нашого успіху. Але. Нажаль, ледь не рахується...

Після досить рівного першого періоду, наша команда мала труднощі у другій 20-хвилинці. Три не зовсім виправдані вилучення привели до повного контролю датчан над ситуацією. Як результат - Александр Йенсен відкрив рахунок у зустрічі.

В заключній 20-хвилинці наша команда мала чимало можливостей аби не лише зрівняти рахунок, а й вирвати перемогу. Допомагали нам у цьому і датчани, які не раз і не два залишались втрьох проти п'ятірки української збірної. Проте всі потуги українців розбились об надійний мур у вигляді голкіпера датської збірної Фредеріка Андерсена. Натхненні вдалою грою свого голкіпера датчани закинули другу шайбу, чим забрали у нашої збірної навіть теоретичні шанси для досягнення поставленої задачі - здобуття третього місця.