Чемпіонат НХЛ розпочинається з нічиєї

Сергей Шемшученко — 5 жовтня 2000, 10:15
Ед Белфор
Ед Белфор, Фото АР
Сьогодні о п'ятій годині ранку стартував регулярний чемпіонат НХЛ. В першій зустрічі сезону 2000-2001 року зустрічалися "Даллас Старс" та "Колорадо Евеланж".

Росіянин Сергій Зубов в кінці першого періоду з подачі Майка Модано закинув першу шайбу у новому сезоні. Друга шайба - за авторством самого Модано. У другому періоді гості зрівняли рахунок, а третій період і овертайм не принесли бажаної перемоги жодному з клубів. Гра закінчилася з рахунком 2:2.

Цікаво, що під час поєдинку було зафіксовано 21 вилучення. Тим самим до останньої шайби клуби зберігали шанси добитися переваги в більшості, але використали лише два з 19-ти.

Тут доречно сказати, що зустрічалися двоє з числа кращих голкіперів Ліги: Ед Белфор відбив сьогодні 26 кидки, Патрік Руа - 19. Нагадаємо: Колорадо і Даллас останні два роки грають в фіналі Східної конференції виключно між собою.