Чемпіонат Білорусі. "Сокіл" програв в овер-таймі "Юності"

Сергей Шемшученко — 18 вересня 2006, 13:06

У першій домашній зустрічі сезону "Сокіл" в Києві програв своєму сусіду по низах турнірної таблиці першості Білорусі команді "Юність-Мінськ". Двічі пропустивши в меншості, господарі не тільки відновили рівновагу, але і вийшли вперед, завдячуючи шайбі Матвійчука. Його кистьовий кидок під поперечину був фантастичним.

Однак чемпіони минулого сезону не збиралися програвати вдруге поспіль. Ще в другому періоді досвідчений Ковальов переграв Селіверстова. Потім мінчани мали повну перевагу, але змогли відсвяткувати перемогу лише в овер-таймі.

"СОКІЛ" — "ЮНІСТ-МІНСЬК" — 3:4 (ОТ) (2:2, 1:1, 0:0, 0:1)

Шайби: Пономарьов (О.Волков, Єркович), 2:48 (0:1, біл.). Шитковський (Єрковіч, Копать), 6:31 (0:2, біл.). Бобровников (Благой, Матвійчук), 8:03 (1:2, біл.). Шевченко (Катріч), 12:39 (2:2). Матвійчук (Бобкін), 29:30 (3:2). Ковальов (Редліх), 36:07 (3:3). Леонтьєв (Шитковський, Вощенікін), 62:03 (3:4).

КИДКИ: 32 — 38.

ВОРОТАРІ: Селіверстов — Бессонов.

ШТРАФ: 20 — 26.

Олександр СЕУКАНД ("Сокіл"):— У процесі ігор ми тренуємося і намагаємося набрати оптимальну форму, що не дивно. Думаю, хокей, як вид спорту, нашій країні вже не потрібний. На жаль…

Михайло ЗАХАРОВ ("Юніст-Мінськ"):— Перемога була потрібна нам, як повітря. І я радий, що, незважаючи на серйозний опір суперника, ми її досягли.