Українська правда

Азаров обіцяє повну готовність до Євро у березні 2012 року

Сергей Шемшученко — 18 жовтня 2011, 09:12

Уряд України має намір завершити здачу об'єктів до Євро-2012 в першому кварталі наступного року, заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Чемпіонат Європи пройде в чотирьох містах України та чотирьох містах Польщі з 8 червня по 1 липня 2012 року. В Україні матчі приймуть Львів, Донецьк, Харків і Київ. Президент УЄФА Мішель Платіні після відвідин України у вересні залишився задоволений рівнем підготовки до чемпіонату, пише 2012ua.net.

"У першому кварталі 2012 року ми завершимо здачу усіх об'єктів до Євро-2012", - написав прем'єр на своїй сторінці в Facebook.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік