1/2 плей-офф Відкритого чемпіонату Білорусі. Завтра "Сокіл" знову гратиме з "Кераміном"... поки що 2:2

Сергей Шемшученко — 22 березня 2005, 19:15

Вже завтра київський “Сокіл” проведе свій 5-й матч півфінальної серії плей-офф Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею.

На даний момент у протистоянні київської команди та мінського “Кераміна” рахунок нічийний – 2:2.

Напередодні у 4-му поєдинку між ними сильнішим виявився “Сокіл” – 1:0. Навіть ні – витривалішим, оскільки матч тривав не 3 періоди, а 5. Впродовж перших 60-ти хвилин хокеїстам обох клубів не вдалося закинути навіть однієї шайби.

Тож за регламентом, гра переходила в овертайм, причому повинна була тривати до першого голу. Тут пощастило українцям: закінчивши перший овертайм з тими ж “0:0”, у наступній частині поєдинку вони таки реалізували одну зі своїх атак. Героєм вирішального епізоду став Савицький, який отримавши передачу від Сальникова, відправив каучуковий диск у “дев”ятку” – 1:0!!!

Півфінальна серія плей-офф триватиме до чотирьох перемог однієї з команд, тож київські уболівальники матимуть змогу ще раз побачити матч за участю “Сокола” та “Кераміна”, а саме 25-го березня.

Завтра українці 5-й матч серії проведуть на майданчику мінського клубу.