Олександр Сеуканд: Кінцівка вийшла нервовою

Сергей Шемшученко — 5 жовтня 2008, 12:40

Олександр Сеуканд, головний тренер київського "Сокола", прокоментував останню гру Вищої ліги Росії проти "Крильєв Совєтов", у якій кияни здобули перемогу з рахунком 1:2.

"Нам протистояв найсильніший суперник з тих, з ким ми вже зустрічалися у нинішньому чемпіонаті Росії. Саме тому обидві зустрічі у Москві вийшли впертими, ніздря в ніздрю.

Радий за воротаря Ігоря Карпенка, що вкотре продемонстрував свій високий клас! У третьому періоді п'ятничної зустрічі він не раз виручав, коли ми півперіоду грали "4 на 5", а потім і утрьох проти п'ятірки "Крилишек".

Кінцівка вийшла нервовою, хоча у нас були предостатньо шансів вирішити результат зустрічі ще у другій 20-хвилинці, коли ми мали тотальну перевагу (кидки 18:3 на користь "Сокола"), але шайба не йшла у ворота господарів. Коли б не слабка реалізація моментів, то повторний матч не вийшов би таким складним", - цитує тренера офіційний сайт ХК "Сокіл".