Українська правда

"Білий Барс" підписав двох гравців молодіжки

Сергей Шемшученко — 1 січня 2013, 16:55

Білоцерківський "Білий Барс" підписав двох захисників молодіжної збірної України Антона Дикого і Артема Євсейчика.

Дикий буде виступати під номером 2, а Євсейчик під номером 29. До цього хокеїсти формально перебували без клубу, повідомляє канал "Хокей".

Також стало відомо про серйозну травму руки латиського нападника Альберта Болуша, через яку він пропустив матч із "Соколом". За попередньою інформацією на відновлення нападника потрібно кілька тижнів.

Нагадаємо, що в нинішньому сезоні Болуш провів 8 матчів за команду з Білої Церкви, в яких набрав 5 (1 +4) очок при двох хвилинах штрафу і коефіцієнті корисності "-2".

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік