У Києві внаслідок російського обстрілу пошкоджено арену Сокола: клуб скасував тренування

Внаслідок російського обстрілу постраждала домашня арена хокейного клубу Сокіл – АТЕК.
Про це повідомила пресслужба столичної команди.
Зазначається, що вибуховою хвилею вибило вікна у будівлі, пошкодило фасад. На щастя, ніхто не постраждав, але через ці обставини сьогоднішнє тренування Сокола скасувалося.
"У клубі роблять усе можливе, щоб ліквідувати наслідки цієї атаки. На жаль, внаслідок сьогоднішньої ворожої атаки у місті є загиблі та поранені в інших локаціях", – йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що під час російської дронової атаки по Києву зазнав пошкоджень будинок гравця збірної України та Бенфіки Георгія Судакова.
Нагадаємо, у Києві російські дрони влучили в багатоповерхівки в Святошинському та Дарницькому районах столиці. Виникли пожежі і руйнування. Троє людей загинули, серед них немовля. Ще 13 людей отримали поранення.
Напередодні в Одесі через російську атаку було пошкоджено місцевий Палац спорту.