Українська правда

Андрій Ніколішин – кращий гравець жовтня ПХЛ

Сергей Шемшученко — 3 листопада 2011, 11:04

Найкращим гравцем чемпіонату ПХЛ за підсумками жовтня став лідер атак київського "Сокола" росіянин Андрій Ніколішин.

Минулого місяця 38-річний чемпіон світу 1993 року провів у складі "Сокола" 10 матчів, в яких відзначився 5 закинутими шайбами та 17 результативними передачами (22 очка), пише прес-служба Професіональної хокейної ліги. 

Важливим фактом є те, що Ніколішин в жодному з цих матчів не пішов з майданчика без балів за результативність.

Цікаво, що перший "сухий" в бомбардирському сенсі матч в українській частині своєї кар’єри Андрій Ніколішин провів саме в день отримання призу кращого гравця місяця.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік