Вперше за 13 років: Онофрійчук стала чемпіонкою світу з художньої гімнастики

Українка Таїсія Онофрійчук здобула перемогу в фіналі з обручем на чемпіонаті світу-2026 з художньої гімнастики, який триває у Франкфурті-на-Майні.
Номер українки судді оцінили в 30.700 бала. Киянка виступала під музичний супровід відомого американського співака Майкла Джексона.
За артистичну складову Онофрійчук отримала 8.300 бала. Завдяки складності номера, якій судді дали 14.100 бала, українка зуміла випередити всіх своїх опоненток.
Онофрійчук випередила на п'єдесталі "бронзову" призерку Олімпійських ігор-2022 – італійку Софію Раффаелі. Трійку лідерів закрила гімнастка російського походження Дар'я Варфоломєєв, яка представляє Німеччину.
Результати фіналу (обруч).
- Таїсія Онофрійчук (Україна) – 30.700
- Софія Раффаелі (Італія) – 30.500
- Дар'я Варфоломєєв (Німеччина) – 30.400
- Даніела Муніц (Ізраїль) – 30.050
- Тахміна Ікромова (Узбекистан) – 30.000
Зауважимо, що це перше "золото" на цьогорічній світовій першості для України.
Востаннє "синьо-жовті" перемагали в індивідуальній програмі на чемпіонаті світу, який проходив в Україні, ще у 2013 році, коли Ганна Різатдінова виграла золоту медаль. До речі, це досягнення підкорилося їй саме у вправі з обручем.
Загалом це перший тріумф Онофрійчук на рівні чемпіонату світу. Раніше киянка двічі посідала треті місця на минулорічній світовій першості в Ріо-де-Жанейро.
Новина доповнюється...