Українська правда

Зоря та Олександрія закриватимуть 13 тур УПЛ

Володимир Максименко — 24 листопада 2025, 08:46
Зоря та Олександрія закриватимуть 13 тур УПЛ
Віктор Скрипник
ФК Зоря Луганськ

У понеділок, 24 листопада, відбудеться матч-закриття 13 туру УПЛ між луганською Зорею та Олександрією.

Команди наразі вирішують протилежні задачі – "чорно-білі" мають певні надії на те, щоб наблизитись до групи лідерів, а підопічні Нестеренка намагаються вибратись із зони вильоту, куди вони впали після жахливого початку сезону. До того ж Олександрія має серію з шести матчів без перемог – востаннє команда брала три очки у грі з Полтавою аж наприкінці вересня.

Стартовий свисток поєдинку Зоря – Олександрія має пролунати о 18:00 за київським часом. Переглянути гру можна на каналі єдиного телепулу УПЛ ТБ. Трансляція доступна на платформах MEGOGO, Київстар ТВ, Vodafone TV, Setanta Sports, YouTV, OTT CLUB, SWEET.TV тощо.

Нагадаємо, у 13 турі Шахтар каменя на камені не залишив від Оболоні, а Динамо сенсаційно програло Колосу. Ситуацією скористався Кривбас, який після нічиєю з Вересом, обійшов киян у турнірній таблиці чемпіонату

Standings provided by Sofascore
Олександрія Чемпіонат України, УПЛ Зоря Луганськ
Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік