Житлобуд-1 здобув перемогу над Кривбасом, Динамо програло Поділлю: результати матчів жіночого чемпіонату України

Микола Дендак , Владислав Уткін — 19 травня, 19:25

19 травня відбулися два матчі 9 туру другого етапу жіночого чемпіонату України з футболу сезону 2023/24.

Харківський Житлобуд-1 впевнено переграв криворізький Кривбас. Поєдинок завершився з рахунком 3:1. Всі голи були забиті у другому таймі. Харків'янки тричі відзначились та зробили рахунок розгромним, а гравчині Кривбаса зуміли відіграти лише один м'яч.

У свою чергу Динамо поступилося в матчі проти Поділля. Киянки перемогли в першому таймі, проте двічі пропустили у другій половині та зрештою програли цей поєдинок.

Голи: 0:1 — 31 Прокопенко, 1:1 — 53 Марцинюк, 2:1 — 82 Чурікова

Перемога дозволила Житлобуду-1 обійти ковалівський Колос та посісти друге місце за одну гру до завершення чемпіонату. Варто додати, що друга сходинка дає право зіграти в Лізі чемпіонів у наступному сезоні.

Динамо ж перебуває на 8 сходинці та відстає від сьомого Дніпра-1 на 2 бали.

Зазначимо, полтавська Ворскла вже достроково стала чемпіоном України цього сезону.