Німеччина — Україна 0:0. Як підопічні Реброва провели перший контрольний матч перед Євро-2024

Збірна України зіграла внічию з Німеччиною, яка прийматиме чемпіонат Європи-2024. Поєдинок відбувся на стадіоні "Макс Морлок" у Нюрнберзі.

Хронологія поєдинку

Завершується матч! Нічия в товариському поєдинку. Збірна Німеччини вдома показала більш переконливу гру, однак вдалий виступ Анатолія Трубіна завадив "бундестім" здобути домашню перемогу.

90' Три хвилини додав арбітр до основного часу.

90' Судаков виконував подачу справа, Ноєр кулаками в стрибку вибиває м'яч.

90' Ярмоленко з гострого кута пробивав, але Ноєр парирував цей удар.

89' Помилився Ноєр на виході, але Довбик опинився в офсайді після обрізки німецького воротаря.

88' Трубін знову кулаками вибиває м'яч після подачі в штрафний майданчик.

86' Зубков намагався обігратися з Довбиком, але Артем не пішов у зону, в яку віддавав пас Олександр.

84' Грос знову подає з корнера, Трубін тепер забирає м'яч до рук.

82' Грос виконував подачу з кутового, Трубін вибиває кулаками м'яч.

80' Ще одна заміна в складі збірної України: замість Коноплі на поле вийшов Тимчик.

79' Ще один навіс, але Баєр головою пробив повз ворота.

78' Фюріх небезпечно пробиває з ближньої позиції, але Трубін знову рятує.

77' Паволвич виконував закидання, захисники вибивають м'яч подалі.

75' По лівому флангу розвивалася атака збірної України, однак пробити Конопля в дотик не зумів.

73' Подвійна заміна від Сергія Реброва: замість Яремчука та Шапаренка на поле вийшли Добвик та Судаков.

72' Мюллер падає в штрафному майданчику після поштовху Коноплі, свисток арбітра мовчить.

70' Ще одна заміна від Нагельсманна: замість Андріха на поле вийшов Павлович.

69' Зубков виконував простріл, але Ярмоленко не встиг замкнути на дальній стійці.

68' Ундав пробивав з дальньої дистанції після швидкої атаки збірної Німеччини, Трубін забирає м'яч до рук.

67' Коноплянка виконував закидання на Яремчука, але засильно вийшло.

65' Пішла подача з корнера і знову відбиваються українці.

64' Потрійна заміна в складі збірної України: замість Мудрика, Циганкова та Степаненка на поле вийшли Зубков, Ярмоленко та Бражко.

62' Баєр пробивав небезпечно, Трубін рятує збірну України.

60' Мудрик увірвався у штрафний майданчик, але простріл перехопив Ноєр.

59' Ще три заміни в складі "бундестім" замість Мусіали та Гаверца на поле вийшли Баєр, Мюллер та Кох.

58' Андріх збиває суперника в центрі поля. Фол фіксує арбітр.

56' Ундав пробивав з вигідної позиції, Сваток у підкаті блокує удар.

54' Міттельштадт з лівого флангу навішував, вибиваєть м'яч подалі українці.

52' Затяжну атаку розігрували німці, але удар Гаверца головою після подачі виявився неточним.

50' Мусіала небезпечно прострілював, Трубін у стрибку вибив м'яч недалеко від себе, але Конопля встиг розрядити обстановку.

48' Взяли м'яч під контроль німці відразу, до ударів поки справа не доходить.

47' Подвійна заміна від Нагельсманна по перерві: замість Вірца та Гюндогана на поле вийшли Ундав та Фюріх.

Завершується перший тайм! Нулі на табло.

45' Яремчук наважився на удар з гострого кута, Ноєр забирає м'яч у руки.

45' 1 хвилину додав арбітр до першого тайму.

44' На влансій половині поля українці контролюють м'яч, а німецькі футболісти не дуже активно йдуть у пресинг.

42' Вірц класно Мусіалі під удар скинув, Джамал пробивав, але від ноги Матвієнка м'яч пішов на кутовий.

41' Мудрик виконав навіс — Та грає вдало на другому поверсі.

40' Циганков на дальню стійку виконував подачу. Мусіала не дав м'ячу дійти до Зінченка. Кутовий для збірної України.

38' Циганков прорвався по флангу і прострілив на Яремчука, удар Романа парирує Ноєр.

36' Вірц намагався виконати тонку передачу в штрафний майданчик, захисники перехоплюють м'яч.

34' Трубін шукав дальньою передачею Яремчука, однак Роман не зміг зачепитися за м'яч.

32' Андріх завдавав удар, вище воріт пішов м'яч.

31' Степаненко збив Мусіалу перед власним штрафним майданчиком. Небезпечний стандарт.

29' Шапаренко розганяв атаку по центру, однак передачу віддати не вдалося, вдало в обороні відіграв Антон.

27' Грос пробивав з-за меж штрафного майданчика, повз ворота.

25' Трохи заспокоїлася гра і навіть підопічним Реброва вдалося поконтролювати м'яч кілька хвилин.

23' Дуже важкі хвилини для нашої команди. Атакує багато і гостро Німеччина.

21' Зінченко помилився в штрафному майданчику і ледь не подарував Гюндогану можливість забити. Ще один кутовий для підопічних Нагельсманна.

19' Трубін невдало на виході зіграв, збивши Юхима Коноплю.

18' Знову кутовий для господарів, Конопля в підкаті вибив м'яч за межі поля.

17' Яремчук боровся з Та за верхову передачу, але німець краще зіграв — Німеччина розпочинає власну атаку.

15' Гюндоган майже впритул до воріт пробивав головою, але не влучив по м'ячу Ілкай. Трубін забирає ігровий снаряд до рук.

14' У контратаку вибігли українці. Циганков запустив по флангу Мудрика, який шукав Яремчука на дальній стійці, але оборонець збірної Німеччини перехопив передачу.

13' Грос виконував подачу з кутового, головою захисник відбиває м'яч подалі.

12' Грос збив у центрі поля Степаненка, штрафний для збірної України.

10' Міттельштадт пробивав з-за меж штрафного майданчику — повз ворота.

9' Міттельштадт з лівого флангу виконував навіс, українці відбиваються.

7' У непогану атаку вибігали підопічні Реброва, але Шапаренко не дуже точний пас на хід зробив.

5' Антон виконував передачу з глибини, але засильною вона вийшла.

3' Мудрик вибіг у контратаку, м'яч після удару Михайла відскочив до Циганкова, який пробив повз ворота.

2' Намагалися німці з перших хвилин створити небезпеку, але Мусіала опинився в офсайді, коли приймав м'яч у карному майданчику.

Хвилина мовчання!

Стартові склади команд

Україна: Трубін, Конопля, Забарний, Сваток, Матвієнко, Зінченко, Степаненко, Шапаренко, Циганков, Мудрик, Яремчук.

Запасні: Бущан, Таловєров, Сидорчук, Ярмоленко, Малиновський, Довбик, Судаков, Бражко, Зубков, Бондар, Тимчик, Ванат, Михайличенко.

Німеччина: Ноєр, Кімміх, Антон, Та, Гросс, Мусіала, Гюндоган, Вірц, Андріх, Гаверц, Міттельштадт.

Заміни: Бауманн, Баєр, Генріхс, Груда, Кох, Мюллер, Нюбель, Павлович, Райц, Раум, тер Штеген, Ундав, Фюріх.

Звучить гімн Німеччини!

Лунає гімн України!

Команди виходять на поле!

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

Пряма трансляція поєдинку буде доступна в медіасервісі MEGOGO, а також на регіональних телеканалах Суспільного.

Напередодні збірна України провела перше тренування в Німеччині.

На груповому етапі чемпіонату Європи українці зіграють проти Бельгії, Словаччини та Румунії. У межах фінального етапу підготовки до турніру національна команда проведе товариські матчі проти Німеччини (3 червня), Польщі (7 червня) та Молдови (11 червня).

Нагадаємо, збірна України пробилася на Євро-2024 через плей-оф. Спершу "жовто-сині" видали суперкамбек проти Боснії і Герцеговини, а потім здобули вольову перемогу над Ісландією.