Волобуєв: Ми попереджали хлопців про те, що не можна пропускати на перших хвилинах

Сергей Шемшученко — 27 квітня 2009, 09:35

Причиною поразки (1:2) від "Таврії" головний тренер "Зорі" Анатолій Волобуєв вважає дві ранні заміни. Про це він розповів на післяматчевій прес-конференції.

"На гру вплинули дві ранні заміни через травми Єрмака і Джихані, та й швидкий гол пропустили. Ми попереджали хлопців про те, що не можна пропускати на перших хвилинах. При рахунку 1:1 Бага повинний був забивати. Відразу одержали гол, потім не реалізували 99-процентні моменти. Але я задоволений самовіддачею хлопців у цей важкий для нас час - виходять, грають, стараються.

На установці ми говорили, що на стандартах треба стежити за Монаховим та Ідахором, але не виконали установку. Хочу хлопцям сказати спасибі за те, що виходять у кожній грі викладаються."

Також Волобуєв не зміг відповісти н а запитання про майбутнє клуба. "Я не знаю, це питання до керівництва клуба. Наша справа - виходити, грати. Шкода буде, якщо така команда з традиціями зникне. Я думаю, усе буде нормально", - Волобуєв.