Українська правда

"Валансьєн" очолив бельгійський фахівець

Сергей Шемшученко — 14 жовтня 2013, 21:57

Аріель Якобс призначений на посаду головного тренера "Валансьєна".

Бельгієць, який двічі приводив "Андерлехт" до перемоги в національній першості, замінив Даніеля Санчеса, який залишив клуб кілька днів тому, пише сайт УЄФА.

Контракт 60-річного Якобса розрахований на два роки. По його закінченні наставнику можуть запропонувати нову угоду на 12 місяців.

У минулому сезоні він виграв з "Копенгагеном" чемпіонат Данії, однак через низку невдач на старті нинішньої кампанії був відправлений у відставку.

Перед суботнім матчем з "Ренном" нова команда Якобса займає в чемпіонаті Фрнаціі останнє місце. У дев'яти турах "Валансьєн" зумів набрати всього чотири очки.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік