Українська правда

Трансфер Бєланова визнаний найневдалішим в історії Бундесліги

Сергей Шемшученко — 10 листопада 2010, 12:40

Купівля менхенгладбахською "Борусією" форврада київського "Динамо" і збірної СРСР Ігоря Бєланова у 1989 році визнана найбільш невдалим трансфером в історії німецької Бундесліги.

Про це повідомляє cissoccer.com, посилаючись на "Шпорт-Більд".

Видання підготувало список 50 найбільш невдалих трансферів в історії Бундесліги з урахуванням трансферної вартості, очікувань від трансферу і розчарувань цими гравцями.

У 1989 році "Боруссія" заплатила за володаря Золотого м'яча чималу на ті часи суму в 1 мільйон марок, але за півтора року Бєланов забив лише 4 м'ячі в 24 іграх.

Після скандалу із звинуваченням його і дружини в крадіжці товарів в одному з магазинів, у 1991 році футболіст був проданий за 280 тисяч марок в "Борусію" з Брауншвейга.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік