Це частина футболу: Шапаренко – про перемогу Динамо над Вересом у 1-му турі УПЛ

Півзахисник Микола Шапаренко, який став автором переможного голу в гостьовому поєдинку з Вересом (0:1), поділився емоціями від гри, зазначивши, що головним завданням було здобути 3 очки.
Про це він сказав у коментарі УПЛ ТБ.
"Після голу нічого особливо не відчував, ми просто виходили та грали на перемогу. Після складної дороги, довго стояли на кордоні, але все ж здобули результат – це зараз найголовніше. Три очки у нас у кишені – це була наша мета сьогодні.
Нічого не думав у тому епізоді, просто біг та сподівався, що Ванат побачить мене. Добре, що побачив, і мені залишалося лише замкнути передачу. Матч складався непросто? Це частина футболу – і в нас було багато моментів, і у Вереса. Була відкрита гра. Головне, що ми перемогли", – підкреслив Шапаренко.
У наступному турі обидві команди проведуть виїзні поєдинки. Верес зіграє проти СК Полтава, а Динамо у Львові поміряється силами з тамтешнім Рухом. Раніше Динамо оприлюднило заявку на Пафос.
