Українська правда

Не чекаю нічого хорошого: Сабо – про матч збірної України проти Франції

Олександр Булава — 5 вересня 2025, 13:15
Не чекаю нічого хорошого: Сабо – про матч збірної України проти Франції
Йожеф Сабо

Колишній головний тренер збірної України Йожеф Сабо вважає, що у збірної України немає шансів у матчі проти Франції у відборі на ЧС-2026.

Цитує Сабо BLIK.ua.

"Я не чекаю нічого хорошого. Збірна давно не грала, тому навіть склад складно спрогнозувати, тим більше, у нас багато травмованих. А Франція — це команда топ-рівня, тому вона однозначно великий фаворит. Нам може допомогти тільки диво. Боюся, щоб наші не пропустили 4−5 м’ячів. Хоча гравці Франції грають у чемпіонатах під великими навантаженнями, тому, якщо заб’ють 2−3 м’ячі, то просто доведуть справу до перемоги, не сильно витрачаючи сили.

Зрозумійте, у нас немає лідерів! Судаков, Шапаренко і Зінченко — це "вільні художники". Але сьогодні інший футбол, де всім треба вміти захищатися. Франція буде чинити великий тиск на нашу оборону, тому Забарному і Матвієнку треба проявити свої найкращі якості", – розповів Сабо.

Матч першого туру групового етапу відбору чемпіонату світу 2026 року між Україною та Францією проходитиме у польському Вроцлаві на стадіоні "Тарчинський Арена". Гра розпочнеться у п’ятницю, 5 вересня, о 21:45 за київським часом.

Варто зазначити, що Чемпіон проводитиме текстову онлайн-трансляцію поєдинку між збірними України та Франції. До того ж, гру "синьо-жовтих" з "Les Bleus" можна буде подивитися безкоштовно.

Збірна України з футболу Йожеф Сабо