Українська правда

Реднапп: Це просто був не наш день

Сергей Шемшученко — 6 квітня 2011, 08:53

Головний тренер "Тоттенхема" Харрі Реднапп після гостьової поразки в першому матчі 1/4 фінали Ліги чемпіонів з "Реалом" (0:4) сказав, що його команді буде складно відіграти чотири голи у матчі-відповідь в Лондоні.

"Усе, що могло піти погано - погано і пішло. Перед самим початком матчу стало ясно, що нам не допоможе Аарон Леннон, він погано себе почував.

Потім ми залишилися удесятьох. Коли ви граєте на "Сантьяго Бернабеу" в меншості, вам потрібне диво. Це завдання виявилося нам не по плечу.

Вважаю, в першому таймі удесятьох ми грали просто фантастично, але потім позначилася втома. У Гарета Бейла почалася судома, потім ми позбулися Ведрана Чорлуки, проблеми були майже у усіх. Це просто був не наш день", - цитує тренера офіційний сайт УЄФА.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік