Прем'єр-ліга. "Металіст" несподівано програє у Запоріжжі, "Шахтар" громить "Чорноморець"

Сергей Шемшученко — 5 жовтня 2008, 18:49

ТАВРІЯ

Голи: 1:0 Жуніор (70), 2:0 - Ковпак (80)

"Зоря": Комарицький, Гаврюшов, Храмцов, Омоко, Болохан, Каменюка (Діденко, 70), Райчевіч, Гомес, Бага (Цимакурідзе, 46), Джихані (Єрмак, 84), Жуніор

"Таврія": Бандура, Алундеріс, Донець, Йокшас, Ільницький (Гігіадзе, 77), Голайдо, Галюза (Бурдулі, 61), Ференчак (Зборовський, 64), Любеновіч, Гоменюк, Ковпак

Попередження: Омоко, 47 - Алундеріс, 20, Любеновіч, 84Голи: 1:0 - Жуніор (70), 1:1 - Ковпак (80)

ФК ХАРКІВ
0:4 (0:0)
ДИНАМО

Гол: 0:1 - Вукоєвіч (58), 0:2 - Соколенко (60, автогол), 0:3 - Бангура (64, пен), 0:4 - Бангура (86)

"Харків": Налєпа, Чеберячко, Комарницький, Соколенко, Козоріз (Касьянов, 67), Гунчак, Панковець, Іванов (Платон, 77), Сучков, Мілько, Рібейро

"Динамо": Богуш, Бетао, Діакате, Михалик, Несмачний, Вукоєвіч, Єрьоменко, Нінковіч (Асатіані, 73), Алієв, Бангура, Кравець (Зозуля, 61)

Попередження: Гунчак, Комарницький, Соколенко - Михалик

Вилучення: Батіста (друге попередження)

КАРПАТИ
0:0 (0:0)
ВОРСКЛА

"Карпати": Романенко, Федорів, Петрівський, Мілошевіч, Пшеничних, Кузнєцов (Фещук, 60), Годвін (Ткачук, 46), Ощипко, Кобін, Худоб'як (Кополовець, 74), Гурулі

"Ворскла": Долганський, Цуррі, Даллку, Медведєв, Красноперов, Кулаков (Главіна, 86), Ярмаш, Єсін, Маркоскі (Деспотовскі, 77), Кравченко, Сачко (Чічіков, 46)

Попередження: Годвін - Ярмаш

КРИВБАС
2:0 (0:0)
ФК ЛЬВІВ

Гол: 1:0 - Бюлюкбаші (49, пен), 2:0 - Галчук (58, автогол)

3 жовтня

АРСЕНАЛ
0:1 (0:0)
ДНІПРО

Гол: 0:1 - Дєнісов (51)

Попередження: Хомін (44), Льопа (74)

"Арсенал": Рева, Старгородський (Заваров, 89), Симоненко, Кузнєцов, Олійник (Пивненко, 53), Лисенко, Жоземар (Алан, 60), Ессола, Євсєєв, Мандзюк, Хомін

"Дніпро": Старцев, Пашаєв, Русол, Лоло (Давідсон, 68), Дєнісов, Лисицький, Назаренко, Ротань, Льопа, Воробей (Коноплянка, 90+2), Бєлік

Дніпропетровський "Дніпро" після домашньої поразки від запорізького "Металурга" на виїзді зумів здолати київський "Арсенал". Перемогу гостям приніс точний удар Дєнісова.

Перший тайм пройшов у низькому темпі. Запам'яталися лише кілька неточних ударів обох команд, а також хороший постріл Олійника під поперечину, який перевів на кутовий Старцев. У "Дніпра" Воробей виходив на ворота і перекинув Реву, але на шляху стала поперечина.

А на початку другого тайму "Дніпро" забив, як виявилося, єдиний гол. Дєнісов віддав пас у центр на Ротаня, той пробив, але захисник виніс м'яч з воріт. Дєнісов цим скористався і сходу ввігнав м'яч у сітку. До кінця матчу "Арсенал" так і не зміг створити хоча б один гольовий момент. Матч так і закінчився з рахунком 0:1 на користь гостей.

МЕТАЛУРГ Д
2:0 (1:0)
ІЛЛІЧІВЕЦЬ

Голи: 1:0 - Ситник (2), 2:0 - Макрідіс (65)

Попередження: Беганський (25), Кашевський (60), Воробей (90)

"Металург": Дишленковіч, Березовчук, Боавентура, Сержіо, Чечер, Дімітров (Фабіньо, 68), Зотов (Білозор, 89), Макрідіс, Фернандеш, Кінгслі, Ситник (Даниловський, 86)

"Іллічівець": Глущенко, Камдем Камдем (Оберемко, 46), Кирильчик, Мельник, Савін, Чучман, Кашевський, Соляник, Ярошенко, Беганський (Воробей, 35), Кривошеєнко

"Металург" Донецьк підтвердив своє лідерство у матчі з одним з аутсайдерів - маріупольським "Іллічівцем". Рахунок господарі відкрили вже на 2-ій хвилині матчу - Ситник реалізував вихід віч-на-віч. І до кінця матчу "Металург" мав беззаперечну перевагу, яка подвоїлася на 65-ій хвилині - Кінгслі зліва відпасував на вільного Макрідіса і той спокійно пробив Глущенка.