Українська правда

Помер футболіст, який перебував на перегляді в "Арсеналі"

Сергей Шемшученко — 23 лютого 2011, 16:32

19 лютого, під час спарингу між клубом "Плиски" і дублем київського "Арсеналу", прямо на полі зупинилося серце у молодого футболіста Олега Грічака, який перебував у київському клубі на перегляді.

Незважаючи на всі зусилля лікарів врятувати життя Олегу не вдалося, повідомляє ua-football.com.

"Що стосується здоров'я, то раніше він ніколи на нього не скаржився, був здоровим хлопцем і хорошим перспективним футболістом", - цитує сайт друга футболіста.

Грічак виступав за "Плиски", але у спарингу проти "Арсеналу" його переглядали "каноніри". У гру Олег вступив на 70-й хвилині, а на 83-й йому стало погано.

Присутній на грі лікар ФК "Плиски" надав першу медичну допомогу це досвідчений медик, який деякий час працював у реанімації), а незабаром до місця НП приспіла і швидка допомога. 

В процесі обстеження ніяких відхилень лікарі не виявили, і про причини раптової зупинки серця залишається гадати.

Представники обох клубів поки не коментують подію.

Нагадаємо, що це вже не перша смерть футболістів, які грали в "Арсеналі". У 2004 році померли форвард Шалва Апхазава та хавбек Андрій Павицький.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік