Польща — Україна 3:1, або друга поразка національної команди під керівництвом Реброва

Збірна України зазнала поразки від Польщі в межах підготовки до чемпіонату Європи-2024.

Зустріч відбулася на "Національному стадіоні" у Варшаві. Чемпіон провів для вас текстовий онлайн гри.

Матч завершено! Збірна України поступається Польщі напередодні Євро-2024.

90' Ванат впав після контакту з воротарем, але свисток арбітра мовчить.

90' 4 хвилини додав арбітр до основного часу.

89' Кілька навісів поспіль наносили підопічні Реброва, однак до акцентованого удара справа не дійшла.

87' Левандовський пробивав з-за меж штрафного, Бущан переводить м'яч на кутовий.

85' Жовту картку отримує Таловєров за підкат у центрі поля.

83' Ванат головою пробивав, вище воріт пішов м'яч.

82' Шапаренко класно на Мудрика віддавав, Михайло прострілював на Ваната, однак Скорупський забрав м'яч у руки.

81' Микола Шапаренко виходить на поле замість Судакова.

79' Судаков з гострого кута пробивав з ближньої дистанції, але голкіпер парирує удар.

77' Ще одна заміна від Сергія Реброва: замість Довбика на поле вийшов Ванат.

75' Намагався Мудрик втікти у контракту, але втратив м'яч у боротьбі з двома захисниками.

73' Бущан у класному стрибку рятує збірну України після удару Букси головою.

71' Ще одна заміна від поляків: Пихач замінив Залевського, який зазнав ушкодження на рівному місці.

69' Потрійна заміна в складі збірної України: замість Ярмоленка, Зубкова та Малиновського на поле вийшли Циганков, Мудрик та Михайліченко.

68' Судаков виконував подачу, але м'яч перелетів гравців обох команд.

66' Зубков заробляє кутовий на лівому фланзі після діагональної передачі від Сидорчука.

64' На дальню стійку пішла подача, але Левандовський не дотягнувся трохи до м'яча.

62' З дальньої дистанції пробивав Калузінський — повз ворота.

60' Чотири заміни в складі збірної Польщі: замість Романчука, Залевського, Зелінського та Валукєвича на поле вийшли Модер, Калузінський, Левандовський та Бершинський.

59' Тимчик намагався прострілити справа, але два захисники заблокували крос українського захисника.

57' Довбик пробивав після зміщення в центр, від захисника м'яч пішов на кутовий.

55' Жовту картку отримує Руслан Малиновський за фол у центрі поля.

53' Скураш пробивав з-за меж штрафного майданчика, Бущан забирає м'яч у руки.

52' Тимчик увірвався у штрафний майданчик, але через рикошет не вдалося точно прострілити.

51' Закидання на Довбика пішло, Артем відірвався від захисника, але довелося віддавати назад.

49' Тимчик отримав жовту картку за грубий фол.

47' Заміна в складі збірної України: замість Миколенка на поле вийшов Зінченко.

Перший тайм завершено! Збірна Польщі наразі впевнено переграє Україну.

44' Вибігали українці в контратаку, однак подача Малиновського не досягла мети.

43' Таловєров на фланзі боровся з Урбанським, ще один кутовий для Польщі.

41' ГОООООООЛ! Артем Довбик відквитав один гол! Малиновський віддав на форварда Жирони, який пробив з-за меж штрафного майданчику повз воротаря.

40' Малиновський наважився на дальній удар, однак повз ворота пройшов м'яч.

38' Ярмоленко намагався обігратися з Довбиком, але захисники з-під ноги вибили м'яч.

36' Пішла подача в штрафний майданчик збірної Польщі, але Миколенко грудьми скинув м'яч Бущану.

35' Судаков невдалу подачу виконав з кутового.

33' Грубо Бондар збиває суперника в центрі поля.

32' Розіграли кутовий українець, але довелося назад пасувати.

31' Тимчик з класної позиції пробивав, але влучив у ногу воротаря з близької дистанції.

30' 3:0! Польща громить збірну України. Колишній українець Тарас Романчук головою відправив м'яч у дальній кут воріт.

29' Збірна Польщі заробляє кутовий на лівому фланзі.

27' Таловєров порушив правила у центрі поля.

26' Довбик не зумів прийняти м'яч у карному майданчику. Поляки розвивають свою атаку.

24' Контролюють м'яч українці, але до удару справа не доходить.

22' Довбик зачепився за м'яч у штрафному майданчику, однак порушив правила у боротьбі з центрбеків.

20' Подає Малиновський, але знову поляки відбиваються.

19' Ще один корнер для збірної України після рикошету від захисника.

17' Малиновський виконував кутовий, але занизько пішла подача.

15' 2:0! Польща подвоює перевагу. Зелінський зважився на удар і м'яч з відскоком від воріт залетів у дальній кут воріт.

13' Бондар порушив правила у центрі поля.

11' Гол! Господарі відкривають рахунок у матчі! Валукєвич був першим на м'ячі після рикошету. Себастьян без проблем пробив повз захисників, які намагалися заблокувати удар.

10' Заробляє Польща кутовий на правому фланзі.

8' Ярмоленко виконував подачу після вдалого фінту, м'яч вийшов за межі поля.

6' Перехопили в центрі поля українці м'яч, але до удару довести справу не вдалося.

4' Замість травмованого Мілінка на поле вийшов Урбанський.

3' Не може Аркадіуш продовжити гру, готується заміна в господарів поля.

2' Мілік невдало пішов у стик із Малиновським. Лікарі надають травму польському нападнику.

Хвилина мовчання напередодні поєдинку!

Звучить гімн Польщі.

Лунає гімн України!

Команди виходять на поле!

Головні тренери визначилися зі стартовими складами команд:

Україна: Бущан, Миколенко, Бондар, Таловєров, Тимчик, Сидорчук, Малиновський, Зубков, Ярмоленко (к), Судаков, Довбик.

Запасні: Конопля, Сваток, Степаненко, Яремчук, Мудрик, Трубін, Забарний, Циганков, Зінченко, Бражко, Шапаренко, Матвієнко, Лунін, Ванат, Михайліченко.

Польща: Скорупський, Валукевич, Саламон, Ківіор, Скураш, Шиманський С. Романчук, Зелінський, Залевський, Букса, Мілік.

Запасні: Щенсний, Булка, Бохневич, Берешинський, Пухач, Калузинський, Модер, Урбанський, Гросіцький, Левандовський.

У першому контрольному поєдинку підопічні Сергія Реброва зіграли внічию з Німеччиною.

На груповому етапі чемпіонату Європи українці зіграють проти Бельгії, Словаччини та Румунії. У межах фінального етапу підготовки до турніру національна команда проведе товариські матчі проти Німеччини (3 червня), Польщі (7 червня) та Молдови (11 червня).

Нагадаємо, збірна України пробилася на Євро-2024 через плей-оф. Спершу "жовто-сині" видали суперкамбек проти Боснії і Герцеговини, а потім здобули вольову перемогу над Ісландією.