Після матчу Луческу накинувся на гравців "Барселони"

Сергей Шемшученко — 3 жовтня 2008, 11:52

Відразу після фінального свистка матчу Ліги Чемпіонів "Шахтар" - "Барселона" (1:2) наставник "гірників" Мірча Луческу, який добре володіє іспанською мовою, накинувся на гравців і тренерів іспанського клубу, звинувачуючи їх в непорядності під час моменту, коли на 87 хвилині був забитий перший гол у ворота донецької команди.

Хтось з гравців "Барселони" відомовчувався, дехто заперечував, але, при подальшому натиску Лучсеку, поспішали сховатися у підтрибунному приміщенні, але і там Луческу продовжував кричати, повідомляє Сегодня.

Нагадаємо, на 87 хвилині матчу гравці донецької команди вибили м'яч за межі поля через удар в обличчя Селезньову, внаслідок якого він опинився на газоні. Проте, після відновлення гри каталонці не віддали м'яча команді суперників, як того вимагають неписані правила чесної гри, і користуючись розслабленістю "гірників", забили перший гол.