Норвегія U-19 — Україна U-19: ще одна безгольова нічия для команди Михайленка

18 липня збірна України U-19 зустрічається з однолітками з Норвегії в межах другого туру групового етапу юнацького Євро-2024.

Поєдинок проходить на стадіоні "Сів'ю" в Белфасті (Північна Ірландія). Початок — о 17:30 за київським часом.

Чемпіон проводить для вас текстовий онлайн матчу.

90'
Ващенко з льоту пробив над поперечкою в останній атаці. Матч завершився з рахунком 0:0!

90'
Рефері компенсував три хвилини до другого тайму.

90'
Гонстад ледь не забив у ворота Крапивцова на останній хвилині основного часу.

87'
Гольтен зірвав контратаку українців і отримав заслужену жовту картку.

84'
Михавко намагався прошити стінку зі штрафного, але не вдалося.

77'
Даниїл Ващенко класно пробив із дальньої дистанції, але м'яч не влучив у площину воріт.

70'
Крістіан Шевченко пішов боротись до лівого флангу штрафного, де в нього м'ячем влучив голкіпер, але пробити в порожні ворота вже не дали.

68'
Українські захисники двічі заблокували спроби пробити з-за меж штрафного майданчика — спочатку від Кілена, а згодом Еустбе.

67'
Крапивцов помилився під час вибивання м'яча на фланг.

62'
Подвійна заміна: Богданов з'явився на полі замість Пономаренка, Крістіан Шевченко замінив Тутерова.

61'
Маткевич продавив двох суперників на правому фланзі штрафного майданчика й прострілив на ближню стійку на Пономаренка, однак голкіпер прочитав цей задум.

56'
Єрмачков заблокував спробу пробити від Еустбе.

54'
Гаджиєв заробляє для України кутовий удар.

52'
Крапивцов вдало парирував удар із дальньої відстані,

48'
Гелланн зробив помилку під час закидання до лівого флангу штрафного майданика.

46'
Другий тайм розпочався!

45'
Перший тайм завершено! Команди пішли на 15-хвилинну перерву за рахунку 0:0.

45'
Рефері компенсував дві хвилини до першого тайму.

39'
Норвежці домінують, проте на табло залишаються нулі.

33'
Ващенко отримав "гірчичник" за небезпечну для суперника гру.

31'
Тутєров неточну передачу віддав і ледь не стався вихід сам на сам в норвежців, але, на щастя, обійшлося.

25'
Знову стійка підстраховує Крапинцова після удару Кілена з правого флангу штрафного.

21'
Іван Єрмачков з'явився на полі замість Миколи Огаркова.

20'
Огарков не може продовжувати гру. Потрібна вимушена заміна.

17'
Крапивцов перехопив навіс з правого флангу до штрафного майданчика.

12'
Поки підопічним Дмитра Михайленка не вдається нічого створити попереду.

8'
Знову момент у норвежців. Постріл Еустбе із центральної зони перед штрафним майданчиком пішов вище воріт.

4'
Стійка рятує українців! Кілен із правого флангу штрафного майданчика пробив із-під захисника, але Крапивцов ногою відбив м'яч у каркас воріт.

1'
Матч розпочався!

До початку зустрічі залишається чотири хвилини.

Стартові склади команд:

Норвегія U-19: Берсгейм — Андерсен, Гольтен, Гарам, Лофтеснес-Б’юне — Гелланн – Еустбе, Гранос, Гернес, Кілен — Фарос.

Запасні: Естрот, Гонстад, Рестен, Гельсен, Еукленн, Банг-Кіттільсен, Педерсен, Бреут, Стейнсет.

Україна U-19: Крапивцов — Огарков, Михавко, Мельниченко, Гусєв — Ващенко — Маткевич, Кревсун, Гаджиєв, Тутєров — Пономаренко.

Запасні: Бакус, Дрозд, Єрмачков, Дігтярь, Обіная, Шевченко, Синчук, Богданов, Цуканов.

Нагадаємо, що в першому матчі підопічні Дмитра Михайленка розписали нульову нічию з господарями турніру — Північною Ірландією U-19.