Українська правда

Минулої осені Шахтар контактував з Ротанем, але той відмовився: відома причина

Игорь Чернявский — 29 квітня, 11:27
Минулої осені Шахтар контактував з Ротанем, але той відмовився: відома причина

Михайло Співаковський розповів, що в жовтні минулого року спортивний директор Шахтаря Дарійо Срна виходив на зв’язок з головним тренером Олександрії Русланом Ротанем, щоб обговорити можливу співпрацю. Втім, той відхилив пропозицію "гірників" через повагу до свого нинішнього клубу.

Цитата коментатора УПЛ ТБ пролунала у свіжому випуску ютуб-шоу "ТаТоТаке".

"Пам’ятаєте, коли Пушич ще не прийшов у Шахтар, але було вже приблизно зрозуміло, що ван Леувена не буде? Тоді якраз була міжнародна пауза. Був момент, коли, за моєю інформацією, дійсно відбувся контакт між Срною та Ротанем. Наскільки близький контакт? Запрошення на побачення з серйозними намірами.

Насправді з того, що я чув, це було майже-майже завуальоване запрошення. Принаймні, пробивалось підґрунтя під цим. Хочу сказати, що тоді, наскільки я розумію, Ротань все-таки відмовився через повагу до керівництва Олександрії, яке обрало його як тренера.

Я розумію, чому Ротань, тому що вся ця тікі-така, "Ротань-стайл", Судаков, Бондаренко, Криськів... Чого ж не взяти тренера (під них — прим.)", — сказав Срна.

Нещодавно Дарійо Срна, відповідаючи на питання про українських тренерів, які йому подобаються, назвав Ротаня та наставника Оболоні Валерія Іващенка.

Зазначимо, що окрім Олександрії, Руслан Ротань також працює з олімпійською збірною України, яка у липні-серпні 2024 року вперше в історії візьме участь у футбольному турнірі Олімпіайських ігор. На груповому етапі команда Ротаня зіграє проти Марокко, Аргентини та азійської збірної, яка визначиться за підсумками регіональної кваліфікації.

Чемпіонат України, УПЛ Руслан Ротань Патрік ван Леувен Шахтар Донецьк Маріно Пушич