Курйоз дня: Захисник Спарти подарував гол супернику на 92-й хвилині матчу Ліги конференцій - ВІДЕО

— 29 липня 2022, 17:59

У матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій норвезький Вікінг приймав чеську Спарту. Захисник гостей Давід Ганцко запам'ятає цю гру надовго.

На 92-й хвилині поєдинку, коли команди вже подумки готувались до овертайму, словацький захисник Спарти віддав занадто слабкий пас на свого голкіпера. Нападники Вікінга миттєво скористалися помилкою Ганцко - Маї Траоре зробив рахунок 2:1, оформивши вихід норвежців до наступного раунду.

Відео

Нагадаємо, у цей самий день українець Кочергін забив Астані в дев'ятку гарматним ударом з-за меж штрафного.