Українська правда

Клуб УПЛ очікує на підсилення із Франції

Сергей Шемшученко — 17 січня 2018, 12:43
 Адель Гафаїті/zbirna.com

Сьома команда Прем'єр-ліги України Маріуполь може підсилитися французьким захисником Аделем Гафаїті.

Вихованець Нансі виступав на юнацькому рівні за Глазго Рейнджерс та Норвіч. Останнім клубом 23-річного футболіста був Олімпік, що виступає у 5-му дивізіоні чемпіонату Франції.  

Зазначимо, що 185-сантиметровий захисник наразі перебуває у таборі Маріуполя в Туреччині і пройде у команді Олександра Бабича повноцінний перегляд, пише zbirna.com.

Судячи з усього, потенційний новачок візьме участь у спарингу Маріуполя проти казахського Акжаїка, який очолює українець Володимир Мазяр.

Підтвердження віку21+

На сайті онлайн-медіа "Чемпіон" може розміщуватись реклама азартних ігор. Продовжуючи користуватись сайтом, ви підтверджуєте, що вам виповнилось 21 рік