Українська правда

Гордон: Поворознюк – це потворна та нахабна пародія на українця

— 26 грудня 2022, 14:12
Гордон: Поворознюк – це потворна та нахабна пародія на українця

Конфлікт між Дмитром Гордоном та Олександром Поворознюком не затихає.

Цього разу свій хід у публічному обміні образами зробив журналіст.

"З Поворознюком все дуже погано. Все настільки погано, що я думаю, що він уже потихеньку рушив мізками, якщо вони в нього колись були. Він періодично кидає мені послання, але вони настільки тупі, як сам Поворознюк. Дурна жаба.

Я зіпсую йому настрій на все життя, якщо можна назвати проведений після цього час життям. Я зіпсую йому репутацію чи те, що в нього замість неї. Тому що цей мудило, це бидло справжнє з 90-х компрометує взагалі всю ідею оборони України, ідею шляхетності, ідею військових.

Як ця скотина могла, купивши собі звання якогось козачого генерала, намалювати свій портрет у генеральських погонах, у формі? Сфотографуватися під час війни на тлі цього портрета, щоби всі це бачили? Люди кров проливають на фронті, а ця скотина тупа, фотографується в генеральській формі, не будучи генералом.

Потім він записує відео та каже, що він генерал козачих військ. Він намагається розмовляти українською мовою, хоча знає її так само, як тубільці Папуа-Нової Гвінеї. Він каже: "це було в январє, це було в фєвралє, в дєкабрє". Чиста пародія на українця, потворна, нахабна. Бидло, просто бидло.

Ми зараз проводимо велике журналістське розслідування. Ми перекопали все його життя, від народження і до. Це буде дуже цікаво. Хто постраждав від його рейдерських захоплень землі, хто разом з ним сидів у в’язниці - відправляйте все мені в особисті повідомлення. Це все нам знадобиться.

Він ще, така потвора, компрометує президента, починає зализувати його до непристойного стану. В офісі президента вже роздратовані його поведінкою тим, що він себе прирівнює до президента. Він увесь час про нього говорить, щоб у людей склалося враження, що президент – його "криша", що вони друзі. Дрібний, нерозумний, гидкий мерзотник такий, ще й брехун", - сказав зокрема Гордон про президента Інгульця у інтерв'ю на своєму Ютуб-каналі.

Відео

Нагадаємо, конфлікт між Гордоном та Поворознюком розпочався з відео, в якому останній почав звинувачувати першого в роботі на росію.

Гордон Інгулець Олександр Поворознюк