Українська правда

Неймовірний хаос у Португалії: команда залишилася без двох воротарів за 5 хвилин, але все одно перемогла

Скріншот
Неймовірний хаос у Португалії: команда залишилася без двох воротарів за 5 хвилин, але все одно перемогла

У Другій лізі Португалії відбувся справжній футбольний трилер, який ще довго обговорюватимуть уболівальники.

У матчі між Бенфікою Б та Портімоненсе гості зіштовхнулися з неймовірною ситуацією: вони втратили двох воротарів протягом п’яти хвилин, але попри все зуміли здобути перемогу.

Спершу на 44-й хвилині основний голкіпер Себастьєн Сібуя збив нападника, який вибігав сам на сам, і отримав пряму червону картку. Здавалося, що це вже катастрофа, але на заміну вийшов Дуглас Фрідріх.

Однак навіть він не протримався й хвилини: вже за 55 секунд новачок грубо зіграв рукою за межами штрафного майданчика і також був вилучений. Портімоненсе залишився без воротарів ще до перерви, коли рахунок був 1:0 на їхню користь.

У рамку воріт довелося стати центральному захиснику Жарлейсону Аморіму, який несподівано став справжнім героєм поєдинку. Хоча Бенфіка Б і зрівняла рахунок на 70-й хвилині, вже у наступній атаці гості відповіли голом і зуміли втримати сенсаційну перемогу.

Аморім здійснив кілька неймовірних сейвів і увійшов в історію як польовий гравець, що врятував команду у майже безнадійній ситуації.

Раніше повідомлялося, що англійський форвард увійшов в історію завдяки жахливому дебюту за нову команду.

Бенфіка ВІДЕО Портімоненсе Чемпіонат Португалії